Layout Builder Base (8.x-1.0-beta18) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: None
az: Yoxdur

en: Center
az: Mərkəz

en: Container
az: Konteyner

en: Default
az: Susmaya görə

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Medium
az: Orta

en: Fixed
az: Sabit

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: White
az: Ağ

en: Standard
az: Standart

en: Styles
az: Üslublar
