Layout Builder Base (8.x-1.0-beta5) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Center
be: Цэнтр

en: Container
be: Кантэйнер

en: Default
be: Прадвызначана

en: Normal
be: Нармальны

en: Medium
be: Сярэдні

en: Start
be: Пачатак

en: Standard
be: Стандарт

en: Dark
be: Цёмная
