Layout Builder Base (8.x-1.0-beta5) - en to es translation catalogue (20 entries)

en: None
es: Ninguno

en: Center
es: Centrado

en: Container
es: Contenedor

en: Default
es: Por defecto

en: Background
es: Fondo

en: Small
es: Pequeño

en: Large
es: Grande

en: Thumbnail
es: Miniatura

en: Medium
es: Medio

en: Start
es: Comienzo

en: End
es: Final

en: Fixed
es: Fijo

en: White
es: Blanco

en: Standard
es: Estándar

en: Black
es: Negro

en: Choose
es: Escoger

en: Cover
es: Portada

en: Styles
es: Estilos

en: Big
es: Grande

en: Dark
es: Oscuro
