Layout Builder Base (8.x-1.0-beta5) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: None
et: Puudub

en: Center
et: Keskel

en: Container
et: Konteiner

en: Default
et: Vaikimisi

en: Background
et: Taust

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: Normal
et: Tavaline

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: Medium
et: Keskmine

en: Start
et: Algus

en: End
et: Lõpp

en: Fixed
et: Fikseeritud

en: White
et: Valge

en: Standard
et: Standardne

en: Black
et: Must

en: Styles
et: Stiilid
