Layout Builder Base (8.x-1.0-beta5) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: None
ug: يوق

en: Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Background
ug: تەگلىك

en: Thumbnail
ug: كىچىك كۆرۈنۈش

en: Medium
ug: ئوتتۇراھال

en: Fixed
ug: مۇقىم كەڭلىكتە

en: White
ug: ئاق

en: Black
ug: قارا

en: Styles
ug: شەكلى

en: Background Attachment
ug: تەگلىك قوشۇلمىسى
