Layout Builder Base (8.x-1.0-beta6) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: Center
fi: Keskellä

en: Container
fi: Säiliö

en: Default
fi: Oletus

en: Background
fi: Tausta

en: Small
fi: Pieni

en: Large
fi: Suuri

en: Normal
fi: Normaali

en: Medium
fi: Keskiverto

en: Start
fi: Alkaa

en: End
fi: Päättyy

en: Fixed
fi: Kiinteä

en: Standard
fi: Standardi

en: Black
fi: Musta

en: Cover
fi: Kansi

en: Styles
fi: Tyylit

en: Modifiers
fi: Muuntimet

en: Dark
fi: Tumma
