Layout Builder Base (8.x-1.0-beta6) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: None
oc: Pas cap

en: Center
oc: Centre

en: Default
oc: Per defaut

en: Background
oc: Rèireplan

en: Small
oc: Pichon

en: Large
oc: Grand

en: Medium
oc: Mejan

en: End
oc: Fin

en: Fixed
oc: Fixe

en: White
oc: Blanc

en: Standard
oc: Estandard

en: Grey
oc: Gris

en: Black
oc: Negre

en: Background image
oc: Imatge de rèireplan

en: Styles
oc: Estils
