Layout Builder Base (8.x-1.0-beta8) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: None
ro: Nimic

en: Center
ro: Centru

en: Container
ro: Recipient

en: Default
ro: Implicit

en: Background
ro: Fundal

en: Small
ro: Mic

en: Large
ro: Mare

en: Medium
ro: Mediu

en: End
ro: Sfârşit

en: Fixed
ro: Fix

en: Black
ro: Negru

en: Styles
ro: Stiluri
