Layout Builder Base (8.x-1.0-beta8) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Small
sq: E vogël

en: Large
sq: E madhe

en: Medium
sq: Mesatar

en: Black
sq: E zezë
