Layout Builder Base (8.x-1.0-beta9) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: None
km: គ្មាន

en: Center
km: កណ្តាល

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Small
km: តូច

en: Large
km: ធំ

en: Height
km: កម្ពស់

en: Medium
km: មធ្យម

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Standard
km: ស្តង់ដារ

en: Black
km: ខ្មៅ
