Layout Builder Base (8.x-1.0-beta8) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: None
lt: Joks

en: Center
lt: Centras

en: Container
lt: Konteineris

en: Default
lt: Numatytasis

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Normal
lt: Normalus

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Start
lt: Pradžia

en: End
lt: Pabaiga

en: Fixed
lt: Fiksuotas

en: White
lt: Baltas

en: Standard
lt: Standartinis

en: Black
lt: Juoda

en: Cover
lt: Viršelis

en: Dark
lt: Tamsiai
