Layout Builder Browser (8.x-1.2) - en to or translation catalogue (8 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Weight
or: ଓଜନ

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Block
or: ବ୍ଲକ

en: Add block
or: ବ୍ଲକ ଯୋଗ କରନ୍ତୁ

en: Are you sure you want to delete the block %name?
or: ଆପଣ ବ୍ଲକ %name କୁ ଅପସାରଣ କରୁଛନ୍ତି, ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ କି ?
