Layout Builder Browser (8.x-1.2) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Save
se: Vurke
