Layout Builder Browser (8.x-1.3) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Settings
mk: Поставки

en: edit
mk: промени

en: Add block
mk: Додавање блок

en: Blocks
mk: Блокови
