Layout Builder Browser (8.x-1.5) - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Edit
sk: Upraviť

en: Weight
sk: Váha

en: Category
sk: Kategória

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Block
sk: Blok

en: Add block
sk: Pridať blok

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: Are you sure you want to delete the block %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť blok %name?

en: Image path
sk: Cesta k obrázku

en: Blocks
sk: Bloky

en: Category ID
sk: ID kategórie

en: Image alt text
sk: Alternatívny text obrázka

en: Choose a block
sk: Vyberte blok

en: Weight for @block block
sk: Váha pre blok @block
