Layout Builder Browser (8.x-1.7) - en to cs translation catalogue (26 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Closed
cs: Zavřená

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Edit
cs: Upravit

en: Weight
cs: Váha

en: Category
cs: Kategorie

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Block
cs: Blok

en: Add block
cs: Přidat blok

en: Provider
cs: Poskytovatel

en: Are you sure you want to delete the block %name?
cs: Opravdu odstranit blok %name?

en: Image path
cs: Ceska k obrázku

en: Blocks
cs: Bloky

en: Choose a block
cs: Vyberte blok

en: Weight for @block block
cs: Váha pro @block blok

en: Filter by block name
cs: Filtrovat podle jména bloku

en: Enter a part of the block name to filter by.
cs: Zadejte část jména bloku, podle kterého se má filtrovat.
