Layout Builder Browser (8.x-1.7) - en to gl translation catalogue (24 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Closed
gl: Pechada

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Edit
gl: Editar

en: Weight
gl: Peso

en: Category
gl: Categoría

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Block
gl: Bloque

en: Add block
gl: Engadir un bloque

en: Provider
gl: Proveedor

en: Are you sure you want to delete the block %name?
gl: Está seguro de querer eliminar o bloque %name?

en: Image path
gl: Ruta da imaxe

en: Blocks
gl: Bloques

en: Category ID
gl: ID da categoría

en: Weight for @block block
gl: Peso do bloque @block
