Layout Builder Browser (8.x-1.7) - en to kk translation catalogue (20 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Closed
kk: Жабық

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Weight
kk: Салмағы

en: Category
kk: Категория

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Block
kk: Блок

en: Add block
kk: Блок құру

en: Are you sure you want to delete the block %name?
kk: %name блогын жойғыңыз келеді ма?

en: Blocks
kk: Блоктар
