Layout Builder Browser (8.x-1.7) - en to lv translation catalogue (24 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Closed
lv: Slēgts

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Edit
lv: Labot

en: Weight
lv: Svars

en: Category
lv: Kategorija

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Block
lv: Bloks

en: Add block
lv: Pievienot bloku

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: Are you sure you want to delete the block %name?
lv: Vai esat pārliecināti, ka vēlaties dzēst bloku %name?

en: Blocks
lv: Bloki

en: Category ID
lv: Kategorijas ID

en: Choose a block
lv: Izvēlieties bloku

en: Weight for @block block
lv: @block bloka svars
