Layout Builder Browser (8.x-1.8) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Closed
my: ပိတ်ပါ

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Add block
my: block တစ်ခုထပ်ပေါင်းရန်

en: Image path
my: ဓာတ်ပုံတည်ရှိရာလမ်းကြောင်း
