Layout Builder Browser (8.x-1.8) - en to sv translation catalogue (27 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Closed
sv: Stängd

en: Enable
sv: Aktivera

en: Disable
sv: Inaktivera

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Edit
sv: Redigera

en: Weight
sv: Vikt

en: Category
sv: Kategori

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Add block
sv: Lägg till block

en: Provider
sv: Leverantör

en: Are you sure you want to delete the block %name?
sv: Är du säker på att du vill ta bort blocket %name?

en: Image path
sv: Bildsökväg

en: Blocks
sv: Block

en: Category ID
sv: ID för kategori

en: Image alt text
sv: Alternativ text för bild

en: Choose a block
sv: Välj ett block

en: Weight for @block block
sv: Vikt för block @block

en: Filter by block name
sv: Filtrera på blocknamn

en: Enter a part of the block name to filter by.
sv: Ange en del av blocknamnet att filtrera på.

en: Block category
sv: Blockkategori
