Layout Builder Browser (8.x-1.8) - en to th translation catalogue (24 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Closed
th: ปิด

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Edit
th: แก้ไข

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Category
th: หมวดหมู่

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: ID
th: ไอดี

en: Add block
th: เพิ่มบล็อค

en: Provider
th: ผู้ให้บริการ

en: Are you sure you want to delete the block %name?
th: คุณแน่ใจว่าต้องการลบบล็อค %name?

en: Blocks
th: บล็อค

en: Category ID
th: รหัสหมวดหมู่

en: Weight for @block block
th: น้ำหนักของบล็อค @block

en: Filter by block name
th: กรองตามชื่อบล็อก

en: Enter a part of the block name to filter by.
th: ใส่ส่วนหนึ่งของชื่อบล็อกในการกรอง

en: Block category
th: หมวดหมู่บล็อก
