Layout Builder Browser Block Library (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Back
ca: Enrere

en: Error message
ca: Missatge d'error

en: Warning message
ca: Missatge d'avís

en: Status message
ca: Missatge d'estat

en: Filter by block name
ca: Filtra per nom de bloc

en: Enter a part of the block name to filter by.
ca: Introduïu part del nom del bloc a filtrar.
