Layout Builder Browser Block Library (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Back
da: Tilbage

en: Error message
da: Fejlmeddelelse

en: Warning message
da: Advarsel

en: Status message
da: Statusmeddelelse

en: Filter by block name
da: Filtrér efter bloknavn

en: Enter a part of the block name to filter by.
da: Indtast en del af bloknavnet at filtrere efter.

en: Layout Builder
da: Layout Bygger

en: Custom Block Library
da: Brugerdefineret blokbibliotek
