Layout Builder Browser Block Library (1.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Back
de: Zurück

en: Error message
de: Fehlermeldung

en: Warning message
de: Warnmeldung

en: Status message
de: Statusmeldung

en: Filter by block name
de: Nach Blockname filtern

en: Enter a part of the block name to filter by.
de: Geben Sie einen Teil des Blocknamens ein, um danach zu filtern.

en: Custom Block Library
de: Bibliothek benutzerdefinierter Blöcke
