Layout Builder Browser Block Library (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Back
el: Πίσω

en: Error message
el: Μήνυμα σφάλματος

en: Warning message
el: Μήνυμα προειδοποίησης

en: Status message
el: Μήνυμα κατάστασης

en: Filter by block name
el: Φιλτράρισμα ανά όνομα μπλοκ

en: Enter a part of the block name to filter by.
el: Εισάγετε ένα μέρος του ονόματος του μπλοκ με το οποίο να γίνει το φιλτράρισμα.
