Layout Builder Browser Block Library (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Back
fi: Takaisin

en: Error message
fi: Virheviesti

en: Warning message
fi: Varoitusviesti

en: Status message
fi: Tilanneviesti

en: Filter by block name
fi: Suodata lohkon nimellä

en: Enter a part of the block name to filter by.
fi: Syötä osa lohkon nimestä suodatusta varten.
