Layout Builder Browser Block Library (1.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Back
fr: Précédent

en: Error message
fr: Message d'erreur

en: Warning message
fr: Message d'avertissement

en: Status message
fr: Message d'état

en: Filter by block name
fr: Filtrer par nom de bloc

en: Enter a part of the block name to filter by.
fr: Saisir une partie du nom du bloc pour filtrer.

en: Custom Block Library
fr: Bibliothèque des blocs personnalisés
