Layout Builder Browser Block Library (1.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Back
ja: 戻る

en: Error message
ja: エラーメッセージ

en: Warning message
ja: 警告メッセージ

en: Status message
ja: ステータスメッセージ

en: Filter by block name
ja: ブロック名で絞り込み

en: Enter a part of the block name to filter by.
ja: 絞り込むブロック名の一部を入力してください。

en: Layout Builder
ja: レイアウトビルダー
