Layout Builder Browser Block Library (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Back
pl: Wstecz

en: Error message
pl: Komunikat o błędzie

en: Warning message
pl: Ostrzeżenie

en: Status message
pl: Komunikat

en: Filter by block name
pl: Filtruj według nazwy bloku

en: Enter a part of the block name to filter by.
pl: Wprowadź część nazwy bloku aby według niej filtrować.

en: Layout Builder
pl: Kreator Układu

en: Custom Block Library
pl: Biblioteka własnych bloków
