Layout Builder Browser Block Library (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Back
ro: Înapoi

en: Error message
ro: Mesaj de eroare

en: Warning message
ro: Mesaj avertizare

en: Status message
ro: Mesaj de stare

en: Filter by block name
ro: Filtrare după numele blocului

en: Enter a part of the block name to filter by.
ro: Introduceți o parte a numelui blocului după care să se facă filtrarea.
