Layout Builder Browser Block Library (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Back
tr: Geri

en: Error message
tr: Hata mesajı

en: Warning message
tr: Uyarı mesajı

en: Status message
tr: Durum mesajı

en: Filter by block name
tr: Blok adına göre süz

en: Enter a part of the block name to filter by.
tr: Süzme ölçütü olarak blok adının bir parçasını girin.

en: Layout Builder
tr: Yerleşim Oluşturucu
