Layout Builder Browser Block Library (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Back
uk: Назад

en: Error message
uk: Повідомлення про помилку

en: Warning message
uk: Попереджувальне повідомлення

en: Status message
uk: Повідомлення про стан

en: Filter by block name
uk: Фільтр за назвою блоку

en: Enter a part of the block name to filter by.
uk: Для фільтрування введіть частину назви блоку.

en: Layout Builder
uk: Конструктор макетів

en: Custom Block Library
uk: Бібліотека власних блоків
