Layout Builder Browser Block Library (1.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Back
id: Kembali

en: Error message
id: Pesan kesalahan

en: Warning message
id: Pesan peringatan

en: Status message
id: Pesan status

en: Filter by block name
id: Filter berdasarkan nama blok

en: Enter a part of the block name to filter by.
id: Masukkan bagian dari nama blok yang akan difilter.

en: Layout Builder
id: Pembuat Tata Letak
