Layout Builder Dialog Control (2.0.1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Default
fi: Oletus

en: Overlay
fi: Päällys

en: Contextual links
fi: Asiayhteyteen liittyvät linkit

en: Route name
fi: Reitin nimi

en: Contextual link
fi: Kontekstiriippuvainen linkki
