Layout Builder Dialog Control (2.0.1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Default
ja: デフォルト

en: Overlay
ja: オーバーレイ

en: Contextual links
ja: コンテンツ上のリンク

en: Route name
ja: ルート名

en: Contextual link
ja: コンテクスチュアルリンク
