Layout Builder Dialog Control (8.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Default
es: Por defecto

en: Overlay
es: Superposición

en: Contextual links
es: Enlaces contextuales

en: Route name
es: Nombre de la ruta

en: Contextual link
es: Enlace contextual
