Layout Builder Dialog Control (8.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Overlay
hu: Átfedés

en: Contextual links
hu: Szövegkörnyezeti hivatkozások

en: Route name
hu: Útvonal neve

en: Contextual link
hu: Szövegkörnyezeti hivatkozás
