Layout Builder Dialog Control (8.x-1.0-beta2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Default
tr: Varsayılan

en: Overlay
tr: Üst katman

en: Contextual links
tr: Bağlamsal bağlantılar

en: Route name
tr: Yol adı

en: Contextual link
tr: Bağlamsal bağlantı
