Layout Builder Dialog Control (8.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Default
da: Standard

en: Overlay
da: Overlejring

en: Contextual links
da: Kontekstuelle links

en: Route name
da: Rutenavn

en: Contextual link
da: Kontekstuelt link
