Layout Builder Dialog Control (8.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Default
et: Vaikimisi

en: Overlay
et: Ülekate

en: Contextual links
et: Kontekstipõhised lingid

en: Route name
et: Marsruudi nimi

en: Contextual link
et: Kontekstipõhine link
