Layout Builder Dialog Control (8.x-1.0-beta2) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Default
fr: Par défaut

en: Overlay
fr: Premier plan (overlay)

en: Contextual links
fr: Liens contextuels

en: Route name
fr: Nom de la route

en: Contextual link
fr: Lien contextuel
