Layout Builder Dialog Control (8.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Default
uk: Базово

en: Overlay
uk: Накладання

en: Contextual links
uk: Контекстні посилання

en: Route name
uk: Назва маршруту

en: Contextual link
uk: Контекстне посилання
