Layout Builder Dynamic Tabs (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Layouts
bo: བཀོད་པ།

en: About
bo: གསལ་བཤད
