Layout Builder Dynamic Tabs (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Remove
da: Fjern

en: Weight
da: Vægt

en: Tabs
da: Faner

en: Add another tab
da: Tilføj endnu en fane

en: About
da: Om
