Layout Builder Dynamic Tabs (1.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Remove
es: Eliminar

en: Weight
es: Peso

en: Tabs
es: Pestañas

en: Layouts
es: Diseños

en: About
es: Acerca de
