Layout Builder Dynamic Tabs (1.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Weight
eu: Pisua

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Layouts
eu: Diseinuak

en: About
eu: (r)i buruz
