Layout Builder Dynamic Tabs (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Remove
fi: Poista

en: Weight
fi: Paino

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Layouts
fi: Ulkoasut

en: About
fi: Tietoja
