Layout Builder Dynamic Tabs (1.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Remove
fr: Retirer

en: Weight
fr: Poids

en: Tabs
fr: Onglets

en: Layouts
fr: Mises en page

en: Add another tab
fr: Ajouter un autre onglet

en: About
fr: À propos

en: No items.
fr: Aucun élément.
