Layout Builder Dynamic Tabs (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Weight
hu: Súly

en: Tabs
hu: Fülek

en: Layouts
hu: Elrendezések

en: Add another tab
hu: Másik hozzáadása fül

en: About
hu: Leírás
